Poşet İmalatı İle Beklentinizin Üzerinde Hizmet Nereden Alınır?

Poşet İmalatı İle Beklentinizin Üzerinde Hizmet Nereden Alınır?

2002 yılında kurulan Tim Ambalaj, poşet imalatı yapan, plastik ambalajlar, plastik, bez ya da kağıttan poşetler üreterek büyük – küçük ölçekli firmalara pazarlayan uluslararası bir firmadır. Plastik ambalajların kalite kontrolünü yaparak piyasaya süren, güvenilir bir tedarikçi firmadır. Piyasanın en çok ihtiyaç duyduğu plastik ambalajların yanında, bez torba ve kağıt poşet çeşitleri de en kaliteli ve sağlıklı yollarla üretilip halkın kullanımı için hazırlanmaktadır.   Kaliteyi her zaman ön planda tutan firma kısa vadeli ticari kaygıların çok daha ötesinde müşteri memnuniyetini hedef edinmektedir. Bu bağlamda yenilikçi bir bakış açısıyla en son teknolojiyi ve en son üretilen plastik işleme endüstrisini yakından takip ederek en güncel teknoloji sistemlerini kullanmaktadır. Müşteri memnuniyetini odağına alan firma pazar ihtiyaçlarını daha etkin ve sağlıklı bir biçimde değerlendirmek için kullanıcıların ve tedarik sağlayan firmaların fikir ve önerileri doğrultusunda yenilemeler ve düzenlemeler yapmaktadır. Pazarlama stratejisinin temel taşlarını daha geniş yelpazeye hitap eden kaliteli ve geri dönüşümü sağlanabilen çevre dostu sağlıklı ürünün zamanında alıcıya ulaşmasını sağlamak oluşturmaktadır.  

Poşet İmalatı Basamakları Ve Müşteri Odaklı Hizmet

Müşterinin istekleri doğrultusunda grafik tasarım aşamasıyla başlayan üretim sürecinde, poşet baskıların yüksek çözünürlüklü mac programları kullanılarak hazırlanmakta ve baskı öncesi çıktıları alınmaktadır. Şirket ya da firmanın amacına uygun olarak geliştirilen en az üç farklı tasarımla müşteriye sunulan ve yapılan seçime göre yeniden düzenleme yaparak yaşanacak sorunları ve memnuniyetsizliği en aza indirme gayreti ile çalışılmaktadır. Amaca uygun olarak geliştirilen baskılar, baskı makine parkında bulunan 8, 6, 4 veya 2 renkli baskı makinelerinden uygun olana gönderilmekte ve baskı yapılmaktadır. Baskının gerçekleşmesinin ardından Autocad programı kullanarak üretilen kalıplara göre lazer kesim yapılmaktadır.

Özel Tasarımlarda Güvenilir Adres

Kullanılan yöntem sayesinde hatasız kesim yapılmakta ayrıca poşet imalatı, bez ya da kâğıt ürünlere özgün tasarımlar eklenebilmektedir. Bu özel tasarımların içinde parlak mat laminasyon, altın yaldız-gümüş yaldız baskıları, gofre-lokal parlaklık-kum desenler ekleme gibi işlemler vardır. Baskı sürecinin son aşaması lan yapıştırma bölümünde ise özel presleme sistemi kullanmaktadır. Kağıt ve karton poşette yarı otomatik yarı manuel makineler kullanılarak standart kalitenin üzerine çıkılmaktadır. Poşet imalatı konusunda oldukça gelişmiş sistemler kullanarak işini profesyonel bir ekiple gerçekleştiren Tim Ambalaj, istediğiniz özelliklere sahip, renkli, eğlenceli ya da kurumsal logolarınızın basıldığı, yüksek kalitede ürünler edinmek için doğru bir adres. Ayrıntılı bilgi almak için www.timambalaj.com sitesini ziyaret edebilir, iletişim adresinden firmaya ulaşabilirsiniz.

 

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En son mesaj

Bez Torba Kullanımın Önemi Nedir?

Bez torba kullanmak diğer tüm poşet ve çanta modellerine oranla her zaman daha kaliteli ve hijyeniktir. Bez kumaşlardan elde edilen poşet ve çantalar, plastik ve naylon kumaşlardan elde edilen poşet ve çantalara oranla ...

Devamını Oku