Karton Poşet Kullanım Amacı Ve Özellikleri Nelerdir?

Karton Poşet Kullanım Amacı Ve Özellikleri Nelerdir?

Karton poşet günümüzde reklam aracı olarak tercih ediliyor. Bu çantalar müşterilerin elinde olması ile firmanın tanıtımını gerçekleşiyorDayanıklı ve sağlam olduğundan,  alışveriş sonrasında yine bu poşetler müşteriler tarafından farklı amaçlar için de kullanılmaktadırBez çantaların altında ayrıca altlık yapıldığı için daha fazla dayanıklı olması sağlanmaktırBu tür çantalar özenle yapıldığı için defalarca kullanılmaktadır. Bu tür çantaların amacı zaten alınan ürünün rahatlıkla taşınabilmesini sağlamaktadırKaliteli kağıttan yapıldığı için yırtılmaz sivri şeylerden delinmez ve şık bir görünüm ile alışveriş sonrası da kullanılan kadınların çok severek kullandığı bir çanta çeşididir. 

Karton Poşetlerin Özellikleri Nedir?

Fazla ağır olmayan ürünlerin taşınmasında rahatlıkla kullanılabilen dayanıklı ürünlerdir. Taşınacak olan malzemelerin daha güvenli olması için çantaların da sağlamlığını arttırmak için tabanlarına altlık yapılmaktadır. Karton poşetüretimi esnasında firmanın veya alışveriş sitesinin vs. bilgilerilogosu veya diğer görseller profesyonel bir şekilde çantanın üzerine baskısı yapılmaktadırGörselliği daha çok ilgi çektiği için ayrıca dayanıklılığı dolayısı ile uzun süreli kullanımlarda reklam tanıtımı da etkili olmaktadırAyrıca tutacak olan sap yerleri de iplerle yapıldığından daha da kullanışlıdırDiğer bir özelliği ise çevreyi kirletmeyen sağlıklı ve geri dönüşümlü bir ürün olmaktadırTüm mağazalarda kullanımı çok yaygın olmaktadır.

Karton Poşet Çantalara Neden İhtiyaç Duyulmaktadır?

Özellikle kuyumculardatakıcılardahediyelik eşya satan mağazalardaoptiklerdegiyim mağazalarındasaat alımlarındafuarlarda ve daha birçok satış merkezlerinde kullanılan karton poşet güvenle kullanılmakta ve bayanların zarafetini ve şıklığını tamamlamaktadırBu kağıt çantaların hammaddesi kağıttırZararlı hiç bir yanı bulunmamaktadırHer kesimde oldukça kullanımı artan çantaların üretimi çoğaldıkça fiyatları da düşmektedirÇantaların ölçüleri genelde standarttırSon çıkan teknoloji makineler ile üretilen çantaların üzerine tasarlanılan şekilde reklam yazıları baskısı yapılarak  eczacılarında kullandığı çantaların şık tasarımları ile müşterilerine sunmaktadırlarKüçük büyük istenilen ebatta baskısı ve üretimi yapılmaktadırFarklı boylarda çeşitleri bulunmaktadır ki bunlar:  Battal boyyatay karton çantahediye paketlerikadife baskılı karton çantafuar çantalarıözel tasarım çantaları ve daha bir çok çeşitleri ile her mağazanın kendine özel reklam tasarımları bulunarak müşterilerine hizmette sınır tanımamaktadır.

 

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En son mesaj

Bez Torba Kullanımın Önemi Nedir?

Bez torba kullanmak diğer tüm poşet ve çanta modellerine oranla her zaman daha kaliteli ve hijyeniktir. Bez kumaşlardan elde edilen poşet ve çantalar, plastik ve naylon kumaşlardan elde edilen poşet ve çantalara oranla ...

Devamını Oku